10 Mayıs 2013 Cuma

DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUMMMMMM

Bu aralar herşeyi değiştiresim var.koltuklar,vitrin takımı,yatak odası,halılar,perdeler.. vs.

evdeki herşey gözüme batmaya başladı nerden başlasam diyorum tek tek hepsi gidecek ama kararlıyım.şimdilik koltuklardan başlıyorum minimi kandırdım.yan binamızda arkadaşımın eşi döşemecilik yapıyor 2.el koltuklarıda satıyor.pazar günü tekli koltuğumun birini streçleyip indirmeyi düşünüyoruz.

inşallah güzel bir paraya güzel bir müşteri çıkarda kurtulurum.Aslında yeni evli sayılırım daha eşyalarımda yeni ama evlenirken çok gezdik çok baktık en son bunları beğendik.Ben koltukları mini beğendi sandım tamam dedim oda ben beğendim sanmış tamam demiş vel hasıl kelam ikimizde birbirimize birşey söylemeden almışız.

Şimdide ben sürekli söylenip geziyorum evin içinde bunu istemiyorum bunu da yok bu olmuyo buraya diye :)))
 bu koltuklar çok rahat ama çok yer kaplıyor.bide ben beyaz mobilya severken ve almak isterken nasıl aldım ben bunları yaaaaa ....


neyse moral bozmaya gerek yok allahın izniyle doğru yoldayım hayırlısıyla satılırsada beyazlar bei bekleyin :)))

1 yorum:

Meşgul Anne dedi ki...

Arkadaşlar sizin çiğdemin böyle dediğine bakmayın.Aslında koltukları çok güzel ve hala taş gibi yesyeni.Evinde de oldukça hoş duruyor.Kendisi değişiklik yapmayı sevdiği için sıkılıyor. Yoksa koltuklar oldukça kaliteli ama gelde anlat.Tutturdu değiştircem diye :))